Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Nowe coupe Kia na salonie samochodowym w Detroit.

Nowe coupe Kia na salonie w DetroitKia opublikowała teaser nowego samochodu koncepcyjnego. Na razie wiemy jedynie, że będzie to sportowe coupe 2+2 a całość została zaprojektowana przez amerykańskie studio projektowe Kia w Irvine w Kalifornii.

Nie podano jeszcze nazwy tego konceptu a z informacji prasowej dowiadujemy się, że „nowy model ma przyciągać spojrzenia przechodniów, zapewniając jednocześnie doskonałą przyjemność z jazdy na drodze czy na torze”.

Zdjęcie z lotu ptaka ujawnia jedynie, że będzie to dwudrzwiowe coupe z wyraźnie zaznaczonymi nadkolami. To nam wystarczy by zainteresować się tym projektem ;)

Targi NAIAS będą trwać od 13 do 26 stycznia 2014 roku i odbędą się w mekce amerykańskiej motoryzacji, czyli w Detroit.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Francuski rząd wystosował oficjalne pismo do Komisji Europejskiej o wprowadzenie kontroli samochodów z Korei Południowej.